6. MALATYA ULUSLARARASI FİLM FESTİVALİ( MUFF)

6. MALATYA ULUSLARARASI FİLM FESTİVALİ( MUFF)

6. Malatya Uluslararası Film Festivali( MUFF)ne destek veren sponsorlar ve Kurumlar için tören düzenlenerek plaketlerle teşekkür edildi

           Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali, birbirinden değerli konukların katılımı ve filmlerin gösterimi ile sürüyor. Dolu dolu geçen festivalde önceki gece sponsorlara ve Kurumsal destekçilere Ramada Plaza Altın Kayısı Otel’de plaket töreni düzenlendi. Düzenlenen törene Vali Süleyman Kamçı, AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, Yeşilyurt Belediye Başkanı hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İlçe belediye Başkanları, Kurum Müdürleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Vali Süleyman Kamçı, festivale katkı sunanlara teşekkürlerini dile getirerek,  “6’ncısını düzenlediğimiz festivalimize emek sunan ve bu müstesna organizasyona sağladıkları çok değerli katkılarıyla saygıdeğer Malatya halkına unutulmaz bir sinema şöleni sunulmasına vesile olan sponsor kurum ve kuruluşlarımıza plaket takdimi için bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” ifadelerine yer verdi. 

PLAKETLER VERİLDİ

Açılış konuşmasının ardından Vali Kamçı, Ana Sponsor Malatya Büyükşehir Belediyesi adına Genel Sekreter Arif  Emecan’e, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a, Fırat Kalkınma ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop’a ve Kayısı Araştırma Geliştirme Vakfı Genel Sekreteri Fehmi Yılmaz’a plaketlerini verdi.

Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Malatya Ticaret Borsası, Malatya Girim Grubu, Malatya Park AVM ve Malatya Double Tree By Hilton yetkililerine plaketlerini sundu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Arif  Emecen, Türk Hava Yolları,  Özşah İletişim,  Karma Reklam, Şehir Işıkları ve Ünimedya yetkililerine plaketlerini verdi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, Star Gazetesi, Film Arası Dergisi, Hayal Perdesi Dergisi, Ramada Altın Kayısı Otel yetkililerine plaketlerini verdi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Avşar Sinemaları, Yeşil Sinema, Özün İnşaat ve Herka İnşaat yetkililerine plaketlerini verdi.

Festivalin Onur Ödülü Sahibi Hocakulu Narlıyev, En Son Haber, Aspuzu Haber Ayrıntı Tv. ve Haber Malatya 44 internet haber siteleri yetkililerine plaketlerini verdi.

Festivalin Emek Ödülü Sahibi Agah Özgüç, Malatya Birlik Gazetesi, Busabah Gazetesi, Malatya Çağdaş Gazetesi ve Ceget Dergisi yetkililerine plaketlerini verdi.

Vali Yardımcısı ve Festival İcra Kurulu Başkanı Ömer Dağdeviren, Flash Haber, Gerçek Haber ve Net Haber yetkililerine plaketlerini verdi.

Festival Danışma Kurulu Üyesi Kerem Akça, Sonsöz Gazetesi, Son Havadis ve Malatya Life yetkililerine plaketlerini verdi.

Festival Yönetmeni Hüseyin Namık Yıldırım, Malatya Haber Ajansı, Maldia Dergisi ve Objektif yetkililerine plaketlerini verdi.